Svetovalec za upravljanje odnosov s strankami M/Ž

14 avg 2018

Vaše naloge bodo obsegale:

• svetovanje in spodbujanje strank k uporabi Bisnode rešitev,
• aktivno pridobivanje informacij o strankah,
• ugotavljanje in aktivno odzivanje na potrebe strank,
• pridobivanje prodajnih priložnosti (lead-ov),
• ugotavljanje zadovoljstva strank z Bisnode rešitvami,
• izpostavljanje koristi ob uporabi Bisnode rešitev,
• odgovornost za izobraževanje v obliki, ki je prilagojeno stranki,
• odgovornost za poročanje o odzivu in zadovoljstvu strank.

Od vas pričakujemo:

• najmanj V. stopnjo izobrazbe,
• izkušnje z delom s strankami,
• sposobnost prisluhniti potrebam strank,
• proaktivnost pri spodbujanju uporabe naših produktov oz. storitev,
• odgovornost za doseganje ciljev,
• energično, pozitivno naravnano osebo z dobrimi komunikacijskimi sposobnostmi,
• visoko stopnjo odgovornosti in samostojnosti pri delu,
• proaktivnost, samoiniciativnost in sposobnost dela v timu,
• delo v dinamičnem in mednarodnem okolju mu pomeni izziv in obenem priložnost za osebno in strokovno rast,
• željo po razvoju in pridobivanju novega znanja.

Prednosti bodo imeli kandidati, ki:

• imajo izkušnje pri delu s strankami v smislu uspešnega ohranjanja odnosa s stranko.

Kaj vam nudimo:

• zaposlitev za določen čas 12 mesecev z možnostjo kasnejšega dolgoročnega sodelovanja,
• zaposlitev v inovativnem in dinamičnem delovnem okolju, ki deluje mednarodno,
• vključitev v program uvajanja, pridobivanje novih strokovnih znanj, izkušenj in kontaktov s področja gospodarstva ter dobro referenco,
• možnost uveljavljanja svojih znanj in idej,
• priložnost za osebno in strokovno rast,
• delovni čas od 8:00 do 16:00 od ponedeljka do petka,
• vključitev v kolektiv z zmagovalnim podjetniškim duhom.

Lokacija dela je na sedežu podjetja v Ljubljani.

V kolikor ste se prepoznali v zgornjem opisu in se ne bojite novih izzivov in priložnosti, ste vabljeni, da oddate prijavo skupaj z življenjepisom in opisom dosedanjih izkušenj na elektronski naslov: eva.valic.keber@bisnode.com do 20. avgusta 2018.