• Slovenia
  • Group

Predaja certifikatov Bonitete odličnosti 2017

Prejšnji teden je na Brdu pri Kranju že drugo leto zapored potekal dogodek, namenjen Bisnode certificirancem bonitetne odličnosti A, AA, AAA in Zlati AAA – torej najbolj vzpodbudnim in najbolj navdihujočim!

Osrednji namen dogodka je med seboj povezati podjetja, ki so pri svojem delovanju nadpovprečno uspešna. Bonitetno odličnih je v Sloveniji slaba četrtina, a po sredstvih v upravljanju, ustvarjenih prihodkih in številu zaposlenih predstavljajo več kot polovico slovenskega gospodarstva. Njihovo dobro poslovanje dokazujejo tudi certifikati bonitetne odličnosti, ki so bili nekaterim podjetjem podeljeni na samem dogodku.  Fotografije podjetij, ki so prejela certifikat odličnosti, si lahko ogledate spodaj. 

Zdenka in Franjo Skarlovnik, A-Anubis d.o.o.


Marta Kelvišar, Adria Dom d.o.o.


Avgust Šušteršič, Air-G d.o.o.


Nadine Lesjak, Alfa Sig d.o.o.


Erika Spačal, Ammi d.o.o.


Aljaž Petek, AP Projekt d.o.o.



Anica Kanalec Prešeren, Atum d.o.o.


Anja Poženel Belec, Atur Travel 


Nika Golob, Belta d.o.o.


Jasna Kac, Bodočnost Maribor d.o.o.


Borislav Stojaković, Borislav Stojaković s.p.


Tadej in Matej Brce, Brce d.o.o.


Melita Zupančič, Carniola 94 d.o.o.


Mirko Cerkovnik, Consult Commerce d.o.o. in Fine Culinar d.o.o.


Daniel Potočnik, CRMT d.o.o.


Tina Čas, Čas d.o.o.


Mojdana Drašič, DAG d.o.o.


Mirko Kovačič, Dolinšek - S d.o.o.


Karmen Darvaš Šega, Finančna hiša d.o.o.


Katja Dražnik, Finera d.o.o.


Romana Mernik, Fininvest d.o.o.


Tanja Pušnik, Gasilska vozila Pušnik d.o.o.


Franc Grudnik, Grajska vrata d.o.o.



Bojan Zupan, IB-Caddy d.o.o.


Andrej Kocep, IN IN d.o.o.


Peter Kosin, Inea d.o.o.



Orijana Zimic, Inox Center d.o.o. in Pitt d.o.o.


Milivoj Širca, Karsia d.o.o.


Stanka Novinc, KGN d.o.o.


Slavica Kojzek, Kojzek d.o.o.


Stojan Ilić, Konto - Stil, d.o.o.


Marjan Klemenčič, Koop Trgovina d.o.o.


Petra in Matjaž Vlašič, Krone Transport d.o.o.


Primož Kalan, Kvants - Visart d.o.o.


Albin Šušter, Labdata Albin Šušter s.p.


Maja Pučko Gnamuš, Litostroj Ravne d.o.o.


Aleš Luznar, Luznar d.o.o.


Jana Vrečar in Marko Sarič, Magelan skupina d.o.o.


Gašpar Gašpar Mišič, Marjetica Koper d.o.o. - s.r.l.


Matej Burger, Matica MB d.o.o.


Matjaž Oblak, Mitles Žiri Matjaž Oblak s.p.


Marija Juhant, Metal - Profil d.o.o.


Bogdan Miljavec, Okovje d.o.o.


Irena Mohorič, P&I Zalog d.o.o.


Rudi Plestenjak, PRB d.o.o.


Edita Golob, Pro Fin d.o.o.


Angelca Ademovič, Prohit d.o.o.


Boštjan Nograšek, Rono Senčila d.o.o.


Anja Nastran, Scania Leasing d.o.o.


Katja Kralj Smrekar in Luka Medle, Senčila Medle d.o.o.


Mateja Perak in Lidija Basarac, Servis Vako d.o.o.


Silvester Murgelj, Silvester Murgelj s.p. 


Rasto Hodnik, Sortimosi d.o.o.



Tomaž Gregorič, Spinaker d.o.o.


Sonja Kos Krautberger, Stori d.o.o.


Nevenka Bogdanović, Summit Leasing Slovenija d.o.o.


Draga Brezar, Svepo d.o.o.


Katja Šušteršič, Šušteršič d.o.o.


Bojan Petek, Tenzor d.o.o.


Uroš Frantar, Tinex d.o.o.


Ksenija Tacer in Marjan Koštomaj, Tiskarna Koštomaj d.o.o..


Tone Mlakar, Var d.o.o.


Primož Eržen, Vilboss d.o.o.


Nina in Matevž Hribar, Volčin d.o.o.Laze v Tuhinju


Si Splet d.o.o.


Tax-Fin-Lex, d.o.o.


PSE d.o.o.



Tutor Team d.o.o.


Milan Kuster, Lunos d.o.o.


Marko Petrej, Navdih.net d.o.o.


Ernest Pasutto, M.B.L. d.o.o.



Za seznam podjetij s certifikatom bonitetne odličnosti kliknite tukaj.